Lamborghini Classico

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Lamborghini Classico

Elegantní a rebelská! Přesně taková je řada pánských vůní a kosmetiky Lamborghini Classico z roku 2013. Mužná aromaticko-kořeněná toaletní voda Lamborghini Classico startuje jiskřivou směsí citronu, marakuji a kardamomu, kterou v srdci střídá bylinná svěžest levandule, šalvěje a bazalky. V základu si vychutnáte stylové dřevo, pryskyřicí benzoe a karamelovou vůní tonkových bobů. Vše navozuje náladu Středomoří. Toaletní vodu Lamborghini Classico můžete nosit po celý rok, ve dne i večer, čímž se řadí k univerzálním parfémům – základu každé dobré pánské sbírky.

Lamborghini Classico: vůně luxusní sportovní italské automobilky

V rámci řady Lamborghini Classico se vyrábí toaletní voda, deospray, voda po holení i balzám po holení. Na trh přicházejí také dárkové sady této populární pánské kosmetiky. Mimořádně vydařený je i design pánské kolekce Lamborghini Classico. Základ je černý, uzávěr stříbrný a na obalech se vyjímá červené logo Lamborghini se známým zuřícím býkem.

Vyjádřete se klasicky: citronem, levandulí a šalvějí

Nejsilnější vonné složky řady Lamborghini Classico – citron, levandule a šalvěj – už od dávných časů evokují čistotu, svěžest a optimismus. Muži v dobrém rozpoložení, hýřícímu vtipem a novými nápady, se hned daleko lépe daří ve všech oblastech. Exceluje v pracovní skupině, obchodní partneři souhlasí se všemi jeho návrhy a ženám se z něj podlamují kolena. Staňte se takovým gentlemanem s báječným italským parfémem a kosmetikou Lamborghini Classico. (Tajná informace jen pro vás: dosti se podobá mnohem dražší vůni Paco Rabanne Invitus.)

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest