Lamborghini Intenso

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Lamborghini Intenso

Ženy podvědomě hledají silné samce – a přesně na to hraje vonná řada Lamborghini Intenso (2010) od slavné italské automobilky. A nejen automobilky – značka Tonino Lamborghini celosvětově boduje rovněž nábytkem, oblečením, hodinkami, chytrými telefony, porcelánem, vázami, lustry či kávou. Stojí také za projekty mezinárodního pohostinství, rezidencí a pětihvězdičkových hotelů, které prezentuje v exkluzivní výroční knize „Over The Years: 1981–2021“. V rámci řady Lamborghini Intenso tak získáte produkty od značky s opravdu působivým příběhem.

Lamborghini Intenso: přitažlivý mix síly, moci a tajemna

Základem řady je kožená toaletní voda, v níž se snoubí bergamot, zelené jablko Granny Smith, svěží zelené akordy, erotizující kůže, virginské cedrové dřevo, ambra, tonka a pryskyřice benzoe. Ve stejném vonném duchu je připravená i doprovodná kosmetika Lamborghini Intenso, například v podobě tělového spreje či balzámu po holení. Značka občas uvádí na trh i dárkové sety s různými kombinacemi produktů z řady Lamborghini Intenso. Vedle vysoké jakosti a elegantního designu jsou přitažlivé i svými dostupnými cenami.

Parfém Lamborghini – osvědčená pomůcka při navazování kontaktů se ženami

Věděli jste, že zatímco muže při námluvách ovlivňují převážně vizuální podněty, ženy se v prvních momentech spoléhají na čich? Proto nepodceňujte sílu dobře vybrané vůně i její aplikaci na čistou pokožku těla, zhruba co pět hodin a s využitím prokrvených míst (krk, spánky, zápěstí…). Toaletní voda Lamborghini Intenso je nepochybně trefou do černého!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest