Lamborghini Acqua

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Lamborghini Acqua

Tajemstvím vysoce atraktivní pánské parfémové a kosmetické řady Lamborghini Acqua je aroma yuzu, šalvěje muškátové, kardamomu, zeleného jablka Granny Smith, muškátového oříšku, tonkových bobů, cedrového a santalového dřeva. Vybrané vonné ingredience korunuje černý design produktů s modrými detaily a logem značky Tonino Lamborghini, proslulé luxusními vozy, ale i nábytkem, oblečením, hodinkami, chytrými telefony, porcelánem, ušlechtilým sklem či kávou. Společnost uvedla do života také projekty mezinárodního pohostinství, rezidencí a pětihvězdičkových hotelů.

Lamborghini Acqua: mužná toaletní voda s doprovodnou kosmetikou

K toaletní vodě Lamborghini Acqua se vyrábí i doprovodná kosmetika v podobě deodorantu, sprchového gelu, vody po holení a balzámu po holení. Vůně doplněná různými kosmetickými produkty bývá i obsahem přitažlivých a cenově dostupných dárkových setů. Dopřejte partnerovi či třeba dospívajícímu synovi šarmantní kosmetiku Lamborghini Acqua!

Od tradiční italské společnosti Tonino Lamborghini

V roce 2021 oslavila tradiční italská společnost Tonino Lamborghini čtyřicáté výročí svého založení exkluzivní knihou „Over The Years: 1981–2021“, která je ohlédnutím za jejími hrdými projekty a cíli. Nechte na sebe dopadnout věhlas značky a pověstnou italskou vášeň pro vše krásné v podobě osvěžující spršky z populární toaletní vody Lamborghini Acqua. Po celý den se budete cítit sebevědomě, sexy a žádná žena vám neodolá.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest