KENZO Kenzo Amour

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě KENZO Kenzo Amour

Dopřejte si ambrově-vanilkový sen – vůni či kosmetiku z řady KENZO Kenzo Amour! Neobyčejně podtrhne vaše ženství a přinese pocit každodenního luxusu. Protože vlhká pokožka dovolí vonné směsi lépe vyniknout, aplikujte vůni Kenzo Amour bezprostředně po sprchování nebo koupání, ještě před oblékáním. Nanášejte ji na prokrvená a pokud možno i promaštěná místa kůže, abyste dosáhla silnějšího a svůdnějšího účinku.

KENZO Kenzo Amour: výjimečná vůně lásky a dálky

Dámská parfémovaná voda KENZO Kenzo Amour (2006) se inspiruje cestami po Asii a jejím vonným bohatstvím. Stojí za ní parfémáři Daphne Bugey a Olivier Cresp. Najdete v ní rýži z Thajska, květinu plumérii z Indonésie, bílý čaj z Číny, třešňový květ z Japonska či tajemné kouřové kadidlo. Jemný pudrový tón dřeva Burman Tanaka připomíná santalové dřevo a ambru. Vzrušující vonná cesta končí příjemně nasládlou vanilkou. Exotický mix Kenzo Amour ukrývá fuchsiová lahvička, symbolizující temperament a vášeň. Parfém získal dvě vzácná ocenění: FiFi Award Fragrance Of The Year Womens Nouveau Niche 2007 a FiFi Award Best Packaging Womens Luxe 2007.

Na trhu jsou i láskyplné dárkové kazety KENZO

V řadě KENZO Kenzo Amour se postupně objevily také dámské vůně Florale, I Love U, Indian Holi, Le Parfum, Make Me Fly… V roce 2011 přibyla limitovaná edice vůně L'Eau de Kenzo Amour. Průběžně lze narazit i na dárkovou kazetu KENZO Kenzo Amour. Dámskou vůni v ní může doprovázet shodně aromatizované tělové mléko a kosmetická taštička. Využijte možnosti hned několikanásobného obdarování ženy – prostřednictvím láskyplné dárkové kazety KENZO.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest