KENZO L´Eau Kenzo Pour Homme

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě KENZO L´Eau Kenzo Pour Homme

Kdo by odolal doteku chladivé vody přinášejícímu nekonečnou svěžest… KENZO L'Eau Kenzo Pour Homme je vonná óda na život a štěstí pro všechny dospělé muže s duší kluka. Přímo překypuje vodní energií, barvami a mužnými květinami. V toaletní vodě L'Eau Kenzo získáte nadčasový vonný doplněk spojený se silným univerzálním symbolem – vlnou, synonymem síly a svobody. Temperamentní vůni ukrývá atraktivní aerodynamická lahvička.

KENZO L'Eau Kenzo Pour Homme: síla vody a přitažlivosti mezi mužem a ženou

Základní pánskou vůni KENZO L'Eau Kenzo Pour Homme (1999) charakterizuje yuzu, citron, lotos, vodní máta, sexy bílé pižmo a samozřejmě intenzivní vodní akord. Vzrušující vonnou kompozici sestavil znamenitý parfémář Olivier Cresp. Nejvhodnějším obdobím pro parfém KENZO L'Eau Kenzo Pour Homme jsou letní, případně jarní měsíce. Vonné řady KENZO L'Eau Kenzo (pánská i dámská) platí za jedno z nejlepších vyjádření japonské minimalistické svěžesti. Budete-li je nosit v páru, podpoří vaši vzájemnou přitažlivost.

Na odbyt jdou také pánské dárkové sety L'Eau Kenzo

Pokud pátráte po dárku na úrovni pro partnera, bratra, tatínka… a pořád nevíte, vyberte s plnou důvěrou nadčasovou toaletní vodu KENZO L'Eau Kenzo Pour Homme. V rámci vonné řady L'Eau Kenzo se na trhu pravidelně objevují také dárkové sety. V různě provedených modrých dárkových krabičkách obvykle najdete toaletní vodu a shodně provoněný sprchový gel.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest