KENZO Homme

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě KENZO Homme

Nechte se svést mužnou vonnou řadou, pro niž jsou typickými složkami kardamom, máta, citrusy, šalvěj, koření, mořský akord, cedr, vetiver, santal a vanilka. V kolekci KENZO Homme najdete parfémované, toaletní vody i atraktivní dárkové kazety.

KENZO Homme: legendární pánská vůně

Vlajkovou lodí řady je parfémovaná voda KENZO Homme, která své uživatele těší již od roku 1991. Jejich osobnosti tedy dotváří už po několik generací. Dřevitě-akvatická vonná kompozice KENZO Homme je určena do teplých jarních a letních dnů, v nichž se nejlépe uplatní její schopnost osvěžit a dodat energii. „Výrazná, svěží, příjemná vůně s dlouhou výdrží,“ potvrzuje jedna z recenzí. Také flakon parfémované vody KENZO Homme vás okamžitě přitáhne. Je provedený v sytě modrých tónech a v dynamickém tvaru, podle vody, která je neustále v pohybu.

Jak šel čas s vonnou řadou KENZO Homme

V roce 2016 se slavná dřevitá mořská parfémovaná voda KENZO Homme dočkala modernějšího a smyslnějšího provedení. A k základní parfémované vodě přibyla ve 20. letech 21. století toaletní voda, jak běžná, tak ve variaci Intense – s fíkovým a vetiverovým nábojem v srdci. Charismatickým doplňkem je rovněž toaletní voda KENZO Homme Night (2014), skvělá společnice pro tajuplné letní večery, ale i do dalších ročních období. V úvodu nabízí jiskřivý grapefruit, kardamom a koriandr, v srdci kontrast pelyňku, manga a pelargonie, v základu vetiver, tonkové boby a guajakové dřevo. I tuto vůni z řady KENZO Homme zdobí atraktivní temně modrý flakon. Dalšími možnostmi jsou pánské vůně KENZO Homme Sport, Sport Extreme, Fresh (EdT i EdP) či Boisee.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest