KENZO Kenzo World

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě KENZO Kenzo World

Obohaťte své dámské rituály výjimečnými vůněmi KENZO Kenzo World. K dennímu nošení si můžete vybrat toaletní vodu Kenzo World z roku 2018 a k večernímu spíše parfémované vody Kenzo World z roku 2016 či Kenzo World Intense z roku 2017. Japonsko-francouzská společnost KENZO považuje imaginární oko za zdroj ženskosti a nehmotné energie. V designovém provedení parfémovaných vod mu přisoudila modrou a u toaletní vody růžovou barvu.

KENZO Kenzo World: řada vzrušujících parfémů pro milovnice společnosti

Zakladatelka řady, parfémovaná voda Kenzo World, vás uvítá aromatem pivoňky a červených bobulí. V srdci předkládá opulentní egyptský jasmín a v základu hřejivý ambroxan, který tajemně obaluje květinové noty z předchozích vrstev. Toaletní vodu Kenzo World otevírají tóny bergamotu a hrušky, v srdci zahrnuje pivoňku, růži a květ mandloně, v základu pak bílé pižmo, fialku, kořen kosatce, santal, vanilku a Iso E Super, složku vydávající stylovou dřevitou vůni. Třetím okem a duchovní ochranou shora se inspirují i další zástupkyně řady, parfémovaná a toaletní voda Kenzo World Power, uvedené v letech 2019 a 2020. Kromě dřevitě-pižmových složek v nich exceluje osvěžující aroma mořské soli.

Působivý nástup řady Kenzo World na světový trh

Tváří kampaně vůně KENZO Kenzo World se stala herečka a tanečnice Margaret Qualley. Oděná ve svůdných zelených šatech podala pozoruhodný výkon, přičemž v závěru velkolepé choreografie na skladbu Sam Spiegel & Ape Drums ft Assassin prolétla obřím okem. Existují i sběratelská vydání parfémů KENZO Kenzo World, s nápadněji provedenými flakony. Jejich pořízením vyjádříte svůj dobrý vkus a informovanost o parfémovém světě.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest