Givenchy Irresistible

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Givenchy Irresistible

Obstarejte si francouzský šik pro každý den! Jeho zdrojem se stane parfém plný radosti a vitality, v němž se mísí sladká vůně růže s pikantností růžového pepře, rybízových pupenů či pižma. S vonnou řadou Givenchy Irresistible budete vždy sama sebou, připravena na nejrůznější výzvy i nečekaná láskyplná setkání.

Givenchy Irresistible: pro jemné zdůraznění ženskosti

Velmi ženská toaletní voda Givenchy Irresistible (2021) s kosatcem a damašskou růží v srdci navazuje na stejnojmennou parfémovanou vodu z roku 2020, složenou z hrušky, ambrette, růže, kořenu kosatce, pižma a elegantního dřeva. Poté se objevila i variace toaletní vody Fraiche. Na trh přicházejí také dárkové sady, jejichž součástí mohou být různé velikosti parfémovaných vod Givenchy Irresistible; případně se jedná o set vůně a rtěnky.

Jak zacházet s vonnou řadou Givenchy Irresistible

Vonná řada Givenchy Irresistible zahrnuje doplňky různé intenzity: od slabší toaletní vody Fraiche přes silnější toaletní vodu až k opravdu intenzivní parfémované vodě. Kdy kterou aplikovat? Parfémovaná voda je určena pro společenské, spíše večerní nošení, či k romantickým schůzkám, zatímco toaletní vody vás doprovodí hlavně přes den – v práci i při zábavě. Všechny doplňky Givenchy Irresistible nanášejte na prokrvená místa pleti. Vůni Fraiche můžete v létě nastříkat i na vlasy a oblečení. Před aplikací toaletní i parfémované vody Givenchy Irresistible lze ještě pokožku promazat neutrálním krémem.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest