Givenchy Amarige

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Givenchy Amarige

Toužíte po parfému, který vám dodá sebevědomí a na každém místě zanechá stopu vaší osobnosti? Luxusní dámská vonná řada Givenchy Amarige ztělesňuje už od roku 1991 eleganci, smyslnost a nevšednost. Také symbolizuje manželství, neboť je inspirována výjimečným okamžikem, kdy řeknete svému partnerovi „Ano“. Láskyplná květinová vonná symfonie Givenchy Amarige je perfektním doplňkem pro ženu prahnoucí po dokonalosti a jedinečnosti.

Givenchy Amarige: výrazný a opojný francouzský parfém

Mistr parfémář Dominique Ropion dal v kompozici Givenchy Amarige největší prostor květinám: tuberóze, mimóze a gardénii, jimž zdatně sekunduje ylang-ylang, jasmín, trnovník akát a karafiát. Silné slovo má rovněž pomerančový květ, broskev, švestka, santalové dřevo a vanilka. Složení je však mnohem pestřejší a lákavě se proměňuje v různých situacích. Chcete-li dokonale podtrhnout své ženství, toaletní voda Givenchy Amarige je připravena. Zároveň krásně ozdobí vaši poličku s vůněmi.

Co objevíte v atraktivních červených dárkových kazetách Givenchy Amarige?

Řadou Givenchy Amarige můžete rovněž obdarovat vaši partnerku, manželku, sestru, maminku či kamarádku. Na trhu se objevuje kazeta, která obsahuje toaletní vodu Givenchy Amarige, jemný sprchový gel a hebké tělové mléko. Doprovodná kosmetika umocňuje vonný efekt toaletní vody a poskytuje účinnou péči o pokožku, takže si obdarovaná užije legendární vůni Givenchy Amarige ještě více. Set potěší ženu o Vánocích, narozeninách i jako váš spontánní projev lásky a pozornosti. S dárkovou kazetou Givenchy Amarige se určitě trefíte!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest