Givenchy

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Givenchy

Módní značka Givenchy ohromuje svými čistými liniemi už celé generace žen i mužů. Roku 2018 vytvořila také svatební šaty pro Meghan Markle, manželku britského prince Harryho. Kromě oděvů, kabelek a dalších doplňků nechybí v nabídce značky Givenchy ani kosmetika a parfémy. Zaměřuje se v nich na Orient, květinové variace i svěží tóny, přičemž vždy dokáže vytvořit auru elegance typickou pro pravou dámu nebo gentlemana. Svůj dobrý vkus prokážete už tím, že vezmete do rukou přepychový flakon vůně Givenchy. Ve 21. století značka navazuje na zdařilé parfémy Amarige (1991 dámský) a Xeryus (1986 pánský), ale přidává i mladistvé vůně, které propagují populární osobnosti jako Liv Tyler a Justin Timberlake. Který z parfémů Givenchy rozechvěje vaše srdce?

Givenchy: Tradiční francouzská značka

Při založení pařížského módního domu Givenchy v roce 1952 zřejmě aristokrat a umělec Hubert de Givenchy (1927–2018) vůbec netušil, že se jednou dostane mezi nejúspěšnější návrháře. Vytříbenou eleganci značky Givenchy si dopřávalo i mnoho slavných žen: Greta Garbo, Elizabeth Taylor, Marlene Dietrich, Jacqueline Kennedy, ale hlavně báječná Audrey Hepburn. Značka Givenchy ji oblékala ve filmech Usměvavá tvář, Snídaně u Tiffanyho či Sabrina, a také v soukromí. Díky ní propojila francouzské tradice s americkou uvolněností. Parfémy Givenchy se objevily na trhu v roce 1957. První vůni L'Interdit opět inspirovala Audrey Hepburn a první vůně pro muže, Monsieur de Givenchy, vznikla roku 1959.

Nejlépe hodnocené parfémy značky Givenchy

Sortiment parfémů Givenchy je nebývale široký a každý z nich je opravdovým klenotem.  Mezi nejlépe hodnocené dámské parfémy náleží Eclats Precieux (2013) nebo L'Ange Noir (2016). Současné muže oslovuje parfém Gentlemen Only (2013) či dřevitá květinová fougere vůně Gentleman 2017, která se hlásí k odkazu stejnojmenné vonné kompozice, představené značkou Givenchy už v roce 1974. Roku 2017 vznikla i úspěšná dámská parfémovaná voda Live Irrésistible Délicieuse nebo Dahlia Divin Nude. Nechybí ani exkluzivní série Harvest. Stačí pár kapek vůně značky Givenchy a budete se cítit jako bohyně…

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest