Givenchy Givenchy Pour Homme

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Givenchy Givenchy Pour Homme

Vítejte v mužském světě Givenchy Pour Homme, kde se síla a elegance stávají jedním. Tato vonná řada je určena pro uživatele, kteří se nebojí ukázat svou mužnost a mají rádi smyslné a elegantní vůně. Každá kapka toaletní vody Givenchy Pour Homme je plná dřevitě-kořeněné esence, která dokáže okamžitě navodit pocit luxusu a noblesy. S touto vůní se stanete velmi příjemným společníkem, jenž své partnery nikdy nezklame.

Givenchy Givenchy Pour Homme: fascinace z citrusů, vetiveru a cedru

Představte si, že jste na exotické pláži, ponořen do čisté a svěží vody, zahloubán do zvuku vln, omývajících pobřeží… Vaše kůže se dotýká teplého písku… Vnímáte propojování jiskřivého aromatu grapefruitu s jemnější vůní fialek, koriandru a mandarinek, což vytváří sladkou a svěží směs. Pak se vydáte na procházku do blízkého lesa, kde závan vetiveru a levandule přidají kompozici další rozměr. Nakonec usednete pod mohutným cedrem, který vytváří základ celého tohoto nezapomenutelného zážitku. To vše získáte v jedné lahvičce – Givenchy Pour Homme!

Odvážná a nadčasová vůně od parfémových mágů Morillase a Ermenidise

Za výjimečnou vonnou řadou Givenchy Givenchy Pour Homme, uvedenou roku 2002, stojí uznávaní parfémáři Alberto Morillas a Ilias Ermenidis. Alberto Morillas je například tvůrcem vůní Calvin Klein CK One, Giorgio Armani Acqua di Gio nebo Versace Pour Homme. Ilias Ermenidis vytvořil třeba vůně Gucci by Gucci Eau de Parfum nebo Calvin Klein Obsessed for Men. Spolupráce těchto dvou parfémářů na Givenchy Pour Homme tak představuje kombinaci nejlepších parfémářských technik a ingrediencí.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest