Givenchy Hot Couture

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Givenchy Hot Couture

Věhlasní parfémáři Alberto Morillas a Jacques Cavallier vytvořili v roce 2000 stylovou dámskou vonnou kompozici Givenchy Hot Couture. Podařilo se jim v ní soustředit nadčasová aromata, odrážející vytříbenou módu Francouzek. S vůní Givenchy Hot Couture budete vždy šik – přesně jako ony!

Givenchy Hot Couture: od sladké maliny přes jiskřivý pepř k meditačnímu santalu

Vůně inspirovaná půvabem ženského těla se otevírá ovocnými tóny pomeranče, bergamotu a maliny. Dráždivý kontrast srdce obstarávají pikantní vetiver a pepř oproti něžné květině magnolii. Svůdnou tečku vytváří pryskyřičná ambra, elegantní santalové dřevo a živočišné pižmo. Existují rovněž dárkové kazety Givenchy Hot Couture, v nichž je parfémovaná voda doplněna mycí a pečující tělovou kosmetikou.

Hot Couture má čestné místo mezi nejznámějšími vůněmi Givenchy

Přidáváte-li do sbírky pouze vůně, které spolehlivě vyzdvihnou váš šarm, je Givenchy Hot Couture skvělou volbou. Její intenzivní aroma se udrží na pulzních bodech vaší pokožky dlouhé hodiny a stane se zdrojem mnoha komplimentů. Tradiční francouzská značka Givenchy vytvořila od roku 1952 řadu obdivovaných módních kreací, i pro nejznámější osobnosti. Mezi její slavná dámská vonná díla patří Eclats Precieux (2013), L'Ange Noir (2016), Dahlia Divin Nude (2017) a samozřejmě série L'Interdit, na trhu již od roku 1957. Mužům se nejvíce zamlouvá parfém Gentlemen Only (2013) či dřevitá květinová fougere vůně Gentleman 2017, vycházející z tradic Gentlemana z roku 1974. Zde si můžete zajistit vůně a kosmetiku z okouzlující řady Givenchy Hot Couture.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest