Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
Cena
-

Clinique Lash Power

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Clinique Lash Power

Seznamte se s kouzelnou krasavicí, která zahalí vaše řasy do závoje nekonečného lesku. S prodlužující řasenkou Clinique Lash Power budete jako pohádková princezna, která získává pozornost celého království svýma zářivýma očima. Navíc se nemusíte obávat nepříznivého počasí, protože tento klenot mezi řasenkami odolá i nejnáročnějším podmínkám.

Clinique Lash Power: předveďte světu sílu svých řas!

Díky speciální tepelné technologii řasenka z řady Clinique Lash Power vytvoří krásně prodloužené řasy, které jsou celodenně odolné vůči vlhku, rozmazání i drolení. Unikátní kartáček nadzdvihne a opatří objemem i nejkratší řasy. A to nejlepší? Odlíčení je naprosto snadné – stačí k němu pouze teplá voda, žádné speciální odličovače nejsou potřeba. S touto řasenkou budou vaše řasy vypadat perfektně po celý den, a to i za deštivého počasí. Tak na co ještě čekáte? Objednejte si ji ještě dnes a hned uvidíte rozdíl.

Značka Clinique připravila i dárkové kazety Lash Power

Řasenka Clinique Lash Power je dostupná v odstínech 01 Black Onyx či 04 Dark Chocolate. Lahůdkou řady jsou však rozmanité dárkové kazety. Řasenku v nich doplňuje tužka na oči, péče o oční okolí, případně oční sérum. Kdo by odolal oftalmologicky otestované řasence, která slibuje krásné řasy bez rozmazání a obtiskování až na 24 hodin? Až neuvěřitelným se zdá, že ji neohrozí pot, vlhko ani slzy, a přitom se dá díky inovativnímu složení jednoduše odlíčit teplou vodou. Ostatně, vyzkoušejte si ji na vlastních řasách…

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest