Clinique Happy

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Clinique Happy

Jak málo stačí ke štěstí – nosit vůni Clinique Happy! Chcete poodhalit její tajemství? Přivítá vás svěží jablko, švestky a citrusy smíchané s akordem čerstvého vzduchu. Po chvíli se můžete kochat z květinového srdce složeného z konvalinky, frézie, růže a ranní orchideje. Základem parfému je erotizující pižmo a ambra, jimž vytváří podklad mimóza, lilie a magnolie. V roce 1997 ho vytvořili známí parfémáři Jean Claude Delville a Rodrigo Flores-Roux. V roce 1998 získal oborové ocenění FiFi.

Clinique Happy: vůně radosti – odraz slunečného, šťastného rána

S parfémovanou vodou Clinique Happy zažijete pocit nespoutané radosti. Hned ráno po aplikaci na prokrvená místa pleti vás nabije energií na celý den. S dobrou náladou se vše zvládá lépe, tak neváhejte a obdarujte se něčím z osvědčené vonné řady Clinique Happy.

Vyrábějí se také cestovní flakonky parfémované vody nebo krémy Clinique Happy

V nabídce značky Clinique se objevují i dárkové kazety Clinique Happy. Ikonickou parfémovanou vodu v nich doplňuje třeba její cestovní balení s praktickou kuličkou a tělový krém, díky němuž radostné vonné tóny Clinique Happy doslova splynou s ženskou pokožkou celého těla. Další varianta přináší s cestovním flakonkem vůně krémy na ruce a tělo – první v tubě a druhý v kulaté krabičce. Všechny dárkové kazety Clinique Happy spojuje optimistický oranžový design. Značka Clinique způsobila na konci 60. let 20. století doslova kosmetickou revoluci. Nabídla totiž speciální péči na míru pro jednotlivé typy pleti, která není parfémovaná a vyhýbá se i dalším známým alergenům a dráždivým složkám. S touto filozofií samozřejmě souzní i vonné doplňky Clinique včetně nejúspěšnější řady Happy.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest