Clinique Happy Heart

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Clinique Happy Heart

Necítíte se zrovna nejlépe? Objevte kouzlo aromaterapie vtělené do dámského parfému. Ideální vonnou řadou pro dobrou náladu a zvýšení optimismu je Clinique Happy Heart. Tuto populární, velmi svěží, mladistvou vůni využijete spíše na jaře a v létě. Je vhodná k dennímu nošení, jak do školy či práce, tak ve volném čase. Neváhejte, budete se s ní cítit prostě skvěle! Celosvětově žádaná vůně Happy Heart bývá také součástí dárkových setů s miniaturními parfémy značky Clinique.

Clinique Happy Heart: návod, jak naplnit své srdce štěstím

Základem řady je chyprově-květinová parfémovaná voda Clinique Happy Heart, kterou roku 2003 vytvořili parfémáři Christophe Laudamiel a Olivier Polge. Dominantní okurku, mandarinku a cassis (listy a pupeny černého rybízu) umístili hned do horní vrstvy. Srdce obohatili vodním hyacintem a mrkví, základ bílým a santalovým dřevem. Celé kompozici tak dali dynamický vodní, ozonický, zelený a květinový ráz, podtržený stopami dřeva a citrusů. Značka vůni přisoudila růžové designové prvky, znamenité pro ženy hledající čistý styl se špetkou romantiky.

Poznejte i novější varianty vůně Clinique Happy Heart

Na trhu se objevuje také varianta vůně Clinique Happy Heart z roku 2012, jíž vládne mandarinka, vodní hyacint a ušlechtilé bílé dřevo. A v roce 2022 vznikla limitovaná edice parfému Clinique Happy Heart s barevnými srdíčky na obalu. V této kompozici se snoubí růžový grapefruit, mandarinka, magnolie, lilie, orchidej, kapky rosy, zimolez a konvalinky. S každou podobou vůně Clinique Happy Heart neobyčejně zdůrazníte svou ženskost a rozkvetete v nejkrásnější květinu.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest