Cacharel

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Cacharel

Famózní vůně oslavující ženství, ale také lákavé pánské parfémy vám nabídne francouzská módní značka Cacharel. Vznikla v 60. letech 20. století, v éře barev, svobody, nespoutanosti a lásky. V první módní kolekci představila pestré sukně a blůzy, okolo nichž se ihned vyrojilo mnoho obdivovatelek. Originální parfémy Cacharel jsou také pestré. Mezi ostatními je rozhodně nepřehlédnete. Každá vůně značky Cacharel charakterizuje jinou stránku osobnosti či věk: pro dívky je vhodnější perlově bílá kompozice Noa (1998) a pro zralé ženy vášnivě červená Amor Amor (2003) či hravě fialová Catch Me (2012). Ve světě vůní však nic není předepsáno – experimentujte!

Cacharel: Optimistická a hravá značka

Společnost Cacharel založil roku 1962 módní návrhář Jean Bousquet (1912–1966). Její poetický název představuje francouzský výraz pro kachnu čírku modrou. Mezinárodní úspěch přinesla značce Cacharel zejména halenka z mačkané látky zvané seersucker a také prezentace na titulní straně prestižního módního časopisu Elle v roce 1963. Cacharel je mladistvou, velmi ženskou a noblesní značkou, což se promítá do veškerých jejích výtvorů. Nadchne svobodomyslné a odvážné dámy i gentlemany, kteří zdolávají životní výzvy s elegancí a šarmem.

Vyhledávané parfémy značky Cacharel

Voňavá historie značky Cacharel začala romantickým dámským parfémem Anais Anais (1978), který se roku 2014 dočkal i své zmodernizované verze. Kromě výše zmíněných vůní a jejich variací jsou vyhledávané také parfémy Cacharel Pour Homme (1981 pánský, symbol 80. let), Lou Lou (1987 dámský) nebo Eden (1994 dámský). Novější kompozice zastupuje toaletní voda Anais Anais Premier Delice l'eau flamingo (2017 dámská), inspirovaná láskou dvou růžových plameňáků, kteří jsou vyobrazení i na její krabičce. Jaro 2018 přineslo rafinovanou kompozici pro ženy Yes I Am. Zahalte své tělo vůní, která si vyslouží pozornost okolí – vůní značky Cacharel!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest