Cacharel Amor Amor

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Cacharel Amor Amor

Láska nepočká! Vyjděte jí odvážně vstříc s vonnou řadou Cacharel Amor Amor. Základní toaletní voda z roku 2003 je směsí červeného a růžového šťavnatého ovoce, politého vanilkovým krémem a ozdobeného voňavými okvětními plátky. Pojetí vonné kompozice dotváří vášnivě červený design.

Cacharel Amor Amor: elegantní, svůdná, prostě rozkošná řada

Pozor, nápoj lásky Cacharel Amor Amor ještě zdaleka není dopitý… V řadě Cacharel Amor Amor figurují také vonné doplňky Absolu, Delight, by Lili Choi, Sunrise, Sunshine a další. Roku 2020 do řady přibyla gurmánská toaletní voda Cacharel Amor Amor Love Festival, láskyplná letní dámská festivalová vůně. V úvodní vrstvě jí vládne Coca-Cola, grapefruit a cassis, v srdci růže, jasmín a konvalinka, v základu vanilka, cedr a pižmo. Také její flakon je lákavý – tentokrát provedený v neonových barvách.

Parfémová stálice pro mnoho uživatelek

Vůně Cacharel Amor Amor je pro mnoho uživatelek stálicí, díky níž si nepřetržitě užívají mužských pochval. A zvýšené sebevědomí jim pak pomáhá ke šťastnějšímu životu. Inspirujte se touto vydařenou řadou tradiční francouzské módní značky i vy!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest