Cacharel Noa

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Cacharel Noa

Jedním z nadčasových a nejuznávanějších parfémů pro ženy je toaletní voda Cacharel Noa, dílo parfémáře Oliviera Crespa z roku 1998. Když ji uchopíte, jako byste v ruce držela celou planetu, a navíc se můžete kochat vzácnou perlou uvnitř kulatého flakonku… Pro ženu toužící zdůraznit svou romantickou stránku je toaletní voda Cacharel Noa vynikající volbou. Můžete si s ní představit, kterak po dlouhé sprše, zahalená do měkkého županu, připravujete ranní kávu. Vychutnejte si blažené pocity plné relaxace s vůní Cacharel Noa!

Cacharel Noa: něžný šepot květin, dřev a pižma

Parfém Cacharel Noa svádí už na první přivonění silným bílým pižmem, podbarveným pudrovými akordy pivoňky a frézie. V horní vrstvě nechybí ani svěží zeleň a ovoce. Postupně se dopracujete ke květinovému srdci z bílých květů, ylang-ylangu a růže. Základ je dřevitý, gurmánský, s kávovými a vanilkovými vonnými doteky. Toaletní voda Cacharel Noa je mnohovrstvá: přinese vám mýdlovou svěžest, uklidnění i labužnické pocity. Dokonale splyne s vaší osobní chemií a na pokožce se udrží i déle než šest hodin.

Rozsáhlá řada Cacharel Noa pro vaši inspiraci

Řadu Cacharel Noa naplňují také parfémy Noa Dream (2009), Noa Fleur (2003), Noa Gold (2000), Noa L'Eau de Parfum (2001), Noa Perle (2006) či Noa Summer (2011, 2012). Všechny jsou v charakteristickém kulatém flakonku, lákavém na pohled i uchopení. Podtrhněte svou ženskost vůněmi Cacharel Noa.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest