Cacharel Eden

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Cacharel Eden

Málokterý vonný doplněk vzbuzuje takové vášně jako Cacharel Eden (1994), dílo parfémáře Jeana Guicharda. Třeba vás rovnou oslní krásou květin, svěžestí zeleně a šťavnatostí (zakázaného) ovoce z biblické rajské zahrady, v níž se procházeli Adam a Eva. Může se vám zdát také jako temná bažina, z níž se náhle vynořují něžné konvalinky. Někomu se však pačuli v Cacharel Eden, evokující navlhlou černozem, zdá až příliš silné… V každém případě je to výrazná, dlouhotrvající, sladká, sexy parfémovaná voda, která ke svému správnému rozvinutí potřebujete trošku času.

Cacharel Eden: láska nebo zášť…! K čemu se přikloníte vy?

Francouzskou vůni Cacharel Eden se svérázným duchem 90. let 20. století je prostě nutné vyzkoušet. Vyjmenování ingrediencí je pouze malým vodítkem, přesto se k němu uchýlíme. Horní vrstvu legendární dámské vonné kompozice Cacharel Eden tvoří broskev, bergamot, mandarinka a citron, srdci vládne leknín, mimóza, tuberóza, meloun, lotos, ananas, jasmín, konvalinka a růže, v základu se vyjímá pačuli, akát, santal, cedr a tonkové boby. „Absolutní jednička!“ chválí parfém Cacharel Eden uživatelka Veronika. „Jsem ráda, že každému nevoní a nosí jej jen originální ženy.“ Naopak parfémová expertka Adéla Bártlová Cacharel Eden v oblibě nemá.

Proměnlivá a velmi originální vůně, vhodná pro cvičené nosy

Podle recenzí je ideální uživatelkou parfému a doprovodné mycí kosmetiky Cacharel Eden odvážná, sebevědomá, vyrovnaná žena, spíše světlejší než tmavší typ. Pro tu se může stát doslova osudovou vonnou láskou. „Pořád si se mnou pohrává,“ charakterizuje parfém Cacharel Eden Petra. „Myslím, že objevovat jeho krásu mě bude bavit ještě dlouho…“ „Je to velmi originální vůně, vhodná pro cvičené nosy. Nic pro syntetické svěženkářky,“ doplňuje Michele. Rádi zveřejníme i váš osobitý názor na Cacharel Eden.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest