Cacharel Lou Lou

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Cacharel Lou Lou

Dopřejte si legendární orientálně-květinovou vůni Cacharel Lou Lou, která zdobí pulty parfumerií od roku 1987. V recenzích na ni ženy nešetří chválou. Považují ji za nádhernou a trvanlivou. V jedné se píše: „Parfémovanou vodu Lou Lou používám již řadu let. Je úžasná, pro mě nejhezčí ze všech. Střídám parfémy, některé si pak oblíbím a koupím častěji, ale vždy se pokorně vrátím ke svému nejoblíbenějšímu…“ „Dokonalá na zimu do kašmírové šály,“ dodává uživatelka Barbora.

Cacharel Lou Lou: vzrušující vůně s náladou Orientu

Dámská vonná kompozice Cacharel Lou Lou má velmi bohaté, propracované složení. V hlavě na sebe strhává pozornost anýz a cassis, v srdci ylang-ylang a květ pomerančovníku, v základu pak vanilka a santalové dřevo. Po rozvonění vás upoutá i jemná dýmová stopa kadidla. Celkový dojem je pudrový, květinový, ambrový, vanilkový, hřejivý a pikantní. Autorem sexy, spíše zimního vonného mixu Cacharel Lou Lou je uznávaný parfémář Jean Guichard. Flakonek má nápadný bleděmodrý design, který se během existence vonného díla dočkal modernizace.

Neokoukaný dárek pro ženu vašeho srdce

Na trhu se objevuje i dárková kazeta Cacharel Lou Lou, v níž parfémovanou vodu doplňují dva kusy parfémovaného tělového mléka. Díky promazání pokožky se vám shodné vonné složky na těle svůdně navrství. Jiný set obsahuje celkem dva produkty z řady Cacharel Lou Lou a ozdůbku ve zlatém provedení. Nechte se inspirovat naší aktuální nabídkou. Zvláště před Vánoci se vyrojí množství dárkových kazet a některým vskutku nelze odolat… Parfémovaná voda Cacharel Lou Lou je zaručený tip, chcete-li podpořit ženskou rafinovanost a sebejistotu.