Yves Saint Laurent Y pro muže

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Yves Saint Laurent Y pro muže

Jste aktivní muž dneška, hledající vonný doplněk „na míru“? Vsaďte na pánskou vonnou směs Yves Saint Laurent Y, kterou definuje zázvor, šalvěj, pelargonie, cedrové dřevo a vetiver. Nabízí se ve více provedeních. Zatímco toaletní vodu Yves Saint Laurent Y vynosíte spíše přes den, parfémovaná voda znamenitě doladí váš večerní společenský outfit. Nezbytným doplňkem obou parfémů je deodorant Y, účinný pro likvidaci tělesného pachu v podpaží. Má šetrnou formu deosticku bez alkoholu a balení praktické do terénu.

Yves Saint Laurent Y: mužná, charismatická řada pro generaci Y

Aromaticko-fougerová toaletní voda Yves Saint Laurent Y vznikla roku 2017 pro generaci Y – muže narozené v 80. a 90. letech 20. století, kteří vytvářejí ráz 21. století. Brzy ji následovala stejnojmenná parfémovaná voda, taktéž prosycená pikantním kořením, květinami a dřevem, ovšem silnější. V rámci řady Yves Saint Laurent Y je na trhu také deodorant nebo dárková kazeta. Všechny výrobky spojuje elegantní design s černými a modrými barevnými tóny.

Populární pánská vůně od ikonické francouzské značky YSL

Parfémy a kosmetika Yves Saint Laurent (ve zkratce YSL) jsou už po generace stálicemi. Vonné doplňky YSL pro muže i ženy patří po celá desetiletí k naprostým bestsellerům. Má tato značka pevné místo i ve vaší sbírce parfémů? Pokud ještě ne, dopřejte si pánskou řadu Yves Saint Laurent Y a určitě nebudete litovat!

Doprava:
Platba:
Certifikace: