Yves Saint Laurent Libre

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Yves Saint Laurent Libre

Francouzi dokonale ovládli umění žít neboli poskytovat bezpočet radostí duchu i tělu. Chcete-li pocítit pravé kouzlo Francie, sáhněte po řadě dámských vůní a kosmetiky Yves Saint Laurent Libre. Trefně odráží francouzskou svobodu, kulturu, gurmánství i rafinovanost.

Yves Saint Laurent Libre – když se chcete cítit výjimečně

Celoroční, univerzální parfémovaná voda Yves Saint Laurent Libre (2019) je přímo prodchnutá sladkou vůní levandule, jejíž kouzlo podporuje madagaskarská vanilka, mandarinka a květ pomerančovníku. Svůdné dozvuky obstarává erotizující pižmo, hřejivá ambra a jemné cedrové dřevo. Ještě větším projevem ženské volnosti a nespoutanosti je orientálně-fougerová parfémovaná voda Yves Saint Laurent Libre Intense (2020). Vzrušující orientálně-vanilková vůně se v ní snoubí s přepychovým zlatým designem. V srdci Libre Intense se vyjímá levandule, orchidej, jasmín sambac a tuniský květ pomerančovníku. Parfémovaná voda s mimořádnou výdrží nalezne uplatnění v chladnějším ročním období, při večerních i denních příležitostech. Doporučujeme začít s vůní Libre a poté přitvrdit s Libre Intense…

YSL Libre – naprosté bestsellery ve světě vůní

Ponořte se do světa přepychových parfémů s dobře známým logem YSL! Svou samostatnou značku Yves Saint Laurent založil roku 1961 stejnojmenný návrhář, nástupce legendárního Christiana Diora. Parfémy YSL už po generace patří k naprostým bestsellerům a o vůních z řady Libre to platí dvojnásob. Už za chvilku mohou zdobit i váš toaletní stolek.

Doprava:
Platba:
Certifikace: