Yves Saint Laurent Mon Paris

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Yves Saint Laurent Mon Paris

Vstupte do oslňující francouzské metropole Paříže díky řadě Yves Saint Laurent Mon Paris (2016)! Vyjímá se v ní toaletní voda, parfémovaná voda, silnější parfémovaná voda Intensément či koketní květinový Parfum Floral. Lákavé jsou i rozmanité dárkové kazety Mon Paris, v nichž obdarovaná získá spolu s vonným doplňkem třeba tělové mléko, řasenku, rtěnku, kosmetickou taštičku… Prestižní francouzská značka Yves Saint Laurent se v tomto případě už postarala o dárkové balení. Na vás je pouze galantní předání setu Mon Paris dámě vašeho srdce, ideálně s květinou a úsměvem.

Yves Saint Laurent Mon Paris: vonná pocta Paříži – městu lásky

Nechte se unést romantickými pařížskými uličkami, prosycenými láskou, jejichž atmosféru skvěle odráží vonná řada Mon Paris. Jak toaletní, tak parfémovanou vodu Yves Saint Laurent Mon Paris vystihuje v úvodu bergamot a malina, v srdci pivoňka, květ pomerančovníku, jasmín a durman, v základu pak bílé pižmo a uvolňující pačuli. Originální chyprově-ovocná vonná kompozice Mon Paris vás naplní neporazitelnou silou smyslnosti a nezávislosti.

Pro moderní sebevědomou ženu, milující francouzskou eleganci

Vsadíte-li na řadu Yves Saint Laurent Mon Paris, hned můžete počítat s vyšším sebevědomím. S jejími vonnými doplňky zazáříte v běžném denním provozu i na večerních společenských akcích. Typický francouzský šarm načerpáte z prvotřídní jakosti i originálního designu vůní Mon Paris, jejichž růžovou něžnost umocňují skleněné flakonky s černými krajkovými stužkami. U legendární značky YSL kromě Mon Paris vysoce bodují i parfémy Black Opium, Libre a u mužů Y. Jsou trvalými bestsellery také v rámci celosvětové parfumerie. Ať se i pro vás stanou zdrojem nekonečné inspirace!

Doprava:
Platba:
Certifikace: