Max Factor Volume Infusion

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Max Factor Volume Infusion

Nechte své řasy mluvit za vás a připravte se na neuvěřitelný příběh, který spustí jejich svůdné zamávání. Představujeme vám řadu řasenek Max Factor Volume Infusion – dokonalé pomocníky pro dosažení ohromujících a plných řas. S těmito černými i hnědými řasenkami zažijete skutečné dramatické představení!

Max Factor Volume Infusion: tajná zbraň pro váš ohromující pohled

Trvanlivá receptura objemové a prodlužující řasenky Max Factor Volume Infusion čerpá ze síly biotinu a keratinu. Tyto dvě kosmetické hvězdy se neúnavně starají o to, aby byly vaše řasy v dokonalé kondici. A co teprve speciální kartáček, který nemine ani nejmenší a neviditelné řasy. Když se tento hrdina spojí s náplní řasenky, výsledkem je maximální objem, plnost a délka řas.

Jen si to představte – vkročíte do místnosti a vaše oči s úchvatnými řasami (a šifrou Max Factor Volume Infusion) okouzlí každého. Budete se cítit sebevědomě a atraktivně, ať už jste na pracovní schůzce, večírku s přáteli nebo na romantickém rande. Váš pohled se stane magnetem, vzbuzujícím pozornost a zájem.

Nanášení řasenky Volume Infusion je naprostá hračka

S elegantní řasenkou Max Factor Volume Infusion vytvoříte perfektní look jedním tahem. Ať už ji aplikujete na řasy ráno před prací nebo před večerní akcí, její účinek vydrží až do posledního dějství. Zde na vaše řasy čeká největší příležitost! S Max Factor Volume Infusion se můžete od rána do noci cítit jako opravdová hvězda. „Dokonalá řasenka, jedním tahem perfektně prodlouží a natočí řasy,“ potvrzuje výše uvedené jedna ze spokojených uživatelek.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest