Marc Jacobs Perfect

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Marc Jacobs Perfect

Trvalý pocit pohody pomáhá utvářet pozornost k detailům, radost z maličkostí a svědomitá péče o každodenní eleganci. Buďte vždy a všude perfektní s ambrově-květinovou vůní Marc Jacobs Perfect! Nepochybně se stane vaší inspirací – a možná i charakteristickým podpisem.

Marc Jacobs Perfect: vůně a kosmetika pro náročnou, sebejistou ženu

Parfémovanou vodu Marc Jacobs Perfect z roku 2020 definuje rebarbora se svým zeleným, ovocným a gurmánským nádechem, s níž souzní narcis, mandlové mléko, cedrové dřevo a hebký kašmeran. O rok mladší parfémovaná voda Marc Jacobs Perfect Intense si pohrává s tajemným, v noci kvetoucím jasmínem, narcisem, praženými mandlemi a relaxačním santalovým dřevem. Parfém Perfect je něžnější, intimnější než Perfect Intense. Ten září už do dáli svým vintage zlatým leskem, do něhož ho oděl samotný návrhář Marc Jacobs. Oba vonné doplňky vynikají dlouhodobou trvanlivostí a přinesou vám nespočet mužských komplimentů. Pro zdůraznění účinku (a své ženské rafinovanosti) používejte souběžně ještě parfémovaný sprchový gel a tělové mléko Marc Jacobs Perfect. Takto se vám neobyčejné aroma Perfect dostane doslova pod kůži…

Vonná řada Perfect versus legendární Daisy

Americké parfémy Marc Jacobs lákají na první pohled. Přitažlivé jsou jejich nápadné flakony i obsah odrážející jemnost, hravost, ale také smyslnost. Nejznámější vonnou řadou značky Marc Jacobs je Daisy. Zatímco toaletní a parfémované vody Daisy vábí svěží zelení a kopretinami kvetoucími pod štědrými slunečními paprsky, s vůněmi Perfect více podtrhnete svůj sex-appeal. Jsou jedinečnou oslavou sebevědomí a originality moderní ženy, která přesně ví, kam směřuje.

Doprava:
Platba:
Certifikace: