Marc Jacobs Daisy Love

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Marc Jacobs Daisy Love

Nechte se okouzlit vonnou řadou Marc Jacobs Daisy Love, kterou spojuje výrazný „sedmikráskový“ design a také určení pro mileniálky, generaci Y, kterou tvoří ženy narozené v letech 1986 až 2000. To však není žádné omezení, Marc Jacobs Daisy Love si vychutná každá žena žijící na sto procent!

Marc Jacobs Daisy Love: láskyplná „sedmikrásková“ vonná řada

Prvním lákadlem je dámský parfém Marc Jacobs Daisy Love (2018), květinově-ovocná kompozice s ostružiníkem a sedmikráskou, které v základu vystřídá dřevitě-pižmový akord, tvořený zemitou vůní vyplaveného dřeva a kašmírového pižma. Pak je zde ostružinově-malinová toaletní voda Marc Jacobs Daisy Love Eau So Sweet (2019). Provede vás od maliny přes sedmikrásku k bílému kosatci a pižmu a zanechá na vaší pleti sladkou dřevitě-ovocnou sexy stopu. Další vonnou lásku z řady „sedmikrásek“ reprezentuje toaletní voda Marc Jacobs Daisy Love Skies (2022, limitovaná edice). Nabízí sladko-slané otevření s malinou, moruší a solí, v srdci šlehačku, sedmikrásku a květ ambrette, v základu ambru, mech a bílé dřevo. Vonné dílo přináší energii louky poseté sedmikráskami a modrého nebe s hřejivým sluncem nad ní.

Koketní vůně pro všechny mladé i duchem mladé

Mileniálky neustále sledují trendy, zajímají se o zdravý životní styl a s odvahou uplatňují i zdánlivě šílené nápady. Přidejte se k nim s koketními vůněmi Marc Jacobs Daisy Love!

Doprava:
Platba:
Certifikace: