Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh

Zakladatelka vonné řady Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh, stejnojmenná toaletní voda z roku 2011, je plná svěží zeleně a malinové svůdnosti. Ucítíte v ní i další ovocné složky, s nimiž se proplétá kouzlo fialky, jabloňových květů, růže, jasmínu, pižma a cedru. Nádhernou kompozici pro jarní a letní dny zdobí ikonický růžový design Marc Jacobs Daisy se sedmikráskami.

Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh: řada pro zasněné romantičky 21. století

Vonná řada Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh navazuje na legendu Marc Jacobs Daisy, ale působí ještě živěji a hravěji. Osloví současné ženy, které se přes nezbytnou akceschopnost reality 21. století neodklánějí od své zasněné, romantické stránky. Bavte se s vonnými doplňky Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh, abyste vyjádřila sama sebe!

Široká kolekce vůní Daisy Eau So Fresh od americké značky Marc Jacobs

Svěžestí čaje, heřmánku a cedru láká toaletní voda Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Skies z roku 2022. Přitahuje také relaxační nebeskou modří a zářivou sluneční žlutí. Její atraktivní sbírkovou lahvičku zdobí hned několik sedmikrásek. I tato kráska chce zazářit ve vaší sbírce! A kdybyste ještě neměla dost, v řadě Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh se vyjímají také vůně Delight, Spring, Sunshine, Daze, Twinkle… Každá z nich vytvoří dokonalý soulad s vaší pletí a podtrhne vaši svébytnost.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest