Lacoste

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Lacoste

Co si představíte, když se řekne značka Lacoste? Nejspíš její symbol zeleného krokodýla, věhlasné pánské polo tričko a s velkou pravděpodobností také oblíbené parfémy. Právě těm se budeme věnovat. Francouzská módní značka Lacoste uvádí na trh především mladistvé sportovní vůně pro ženy i muže – ležérní a zároveň stylové doplňky. Se značkou je neodmyslitelně spjatý René Lacoste – úspěšný tenista 20. let 20. století, dva roky dokonce světová jednička. Lacoste byl zároveň velký elegán toužící hrát v pohodlném oděvu. Odtud pramení jeho příklon ke sportovní módě, do níž přinesl doslova revoluci.

Lacoste: legendární francouzská značka s logem krokodýla

Společnost Lacoste založil roku 1933 francouzský tenista René Lacoste (1904–1996), když ukončil svou kariéru a rozhodl se působit v módním odvětví. K výběru loga ho vedla přezdívka Aligátor či Krokodýl, kterou získal díky americkým novinářům. Svěží parfémy Lacoste osloví především mladé aktivní ženy i muže. Ženy vyhledávají jemné květinové vůně Lacoste (série Inspiration, Pour Femme, Touch of Pink…) a pánům značka nabízí osvěžující i mírně kořeněné kompozice (série Essential, Red, Pour Homme, Elegance…). Kromě vůní patří do portfolia slavné značky Lacoste zejména oděvy, obuv, výrobky z kůže a hodinky.

Které parfémy značky Lacoste jsou nejprodávanější?

Historie parfémů značky Lacoste se začala psát roku 1984, kdy vznikla pánská vůně Lacoste. Zakládá se na limetce, větvičníku a levanduli. Další velmi žádané kompozice jsou Lacoste Pour Homme (2002 pánská), Lacoste Pour Femme (2003 dámská) či Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Elegant (2015 dámská). Tato vůně je ve stylu pořád populární polokošile Lacoste, kterou nosila i herečka Audrey Hepburn. Ostatně série dámských a pánských vůní L.12.12 je nejrozsáhlejší a má také nejbarevnější flakony. Příjemná a nadčasová je rovněž kolekce pánských vůní Lacoste Essential, jejíž hlavní zástupkyni z roku 2005 charakterizují osvěžující tóny bergamotu. Hledáte-li sportovně-elegantní francouzský parfém, značka Lacoste s hlavním sídlem v Paříži bude pro vás tou pravou!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest