Lacoste Match Point

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Lacoste Match Point

Skvěle přijatou toaletní vodou Match Point se francouzská značka Lacoste roku 2020 opět přiklonila k pravé mužské eleganci. Ovšem nyní ve stylu dynamického 21. století! Tento sportovně-elegantní pánský vonný doplněk vás provede od bazalky a růžového pepře přes hořec a šalvěj muškátovou k vetiveru a kašmeranu. Flakon Lacoste Match Point je vyladěný do příjemné zeleně a obsahuje designové prvky z tenisového utkání. Ještě sytější zelení se pyšní parfémovaná voda Lacoste Match Point z roku 2021. Ostré tóny citronu a hořce v ní kontrastují s uvolňujícím pačuli a vetiverem.

Lacoste Match Point: svěží, čisté, kořeněné pánské vůně a kosmetika

Toaletní voda, parfémovaná voda, sprchový gel a deodorant Lacoste Match Point představují ideální základ kosmetické výbavy moderního muže. Vonná řada Lacoste Match Point je sportovní i společenská, vhodná ke každé příležitosti a rovněž k obdarování muže z vašeho okolí. Uvidíte, s jakou spokojeností bude denně používat tuto dřevitě-aromatickou kosmetiku.

Jak nakládat s jednotlivými produkty Lacoste Match Point?

Zatímco slabší toaletní vodu (4–8 % parfémové kompozice v koncentrovaném lihu) využijete spíše přes den, parfémovanou vodu (8–15 %) si nechte na podvečery, večery a významnější události. Toaletní i parfémovanou vodu aplikujte na prokrvená místa čisté pokožky (zápěstí, krk, loketní jamky…). Sprchový gel a deodorant Lacoste Match Point jsou vynikající doplňky parfémů, sladěné shodnou vonnou kompozicí. „Sprcháč“ v bílé tubě je praktický i do sportovního zavazadla. Na cesty si zabalte také deodorant, účinný pro likvidaci tělesného pachu i v péči o podpaží.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest