Lacoste Red

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Lacoste Red

Sytá červeň pánské vonné řady Lacoste Red nese silnou výpověď: o akčním muži, který svůj život prožívá naplno, čestně, bez bázně a s touhou uskutečnit nejedno dobrodružství. Chcete i vy nechat vyrůst své jedinečné nápady? Získat šarm, který u žen nezůstane bez povšimnutí? Zařaďte ji do své sbírky parfémů a kosmetiky!

Lacoste Red: fougere vůně pro moderního svůdníka

Vonnou kompozici Lacoste Red, kterou sestavila parfémářka Annick Menardo, rozehrává duo zeleného jablka a túje. Srdce ohromuje dřevitou elegancí cedru a smrku, s nimiž se snoubí láskyplný jasmín. Základ spojuje sexy noty pačuli, vetiveru a pižma. Vůně zrozená v roce 2004 má i dnes své nezastupitelné místo na pultech parfumerií, protože je prostě osvědčená jako zdroj nové energie i vábnička pro opačné pohlaví.

Svěží doplněk pro letní dny i společenské večery

Světoznámou francouzskou značku Lacoste vystihuje spojení sportu a elegance, stejně jako logo krokodýla. Cílí na energické mladé muže a ženy, jimž nabízí šarmantní vonné doplňky pro každou příležitost. Vsaďte na pánskou vůni Lacoste Red, která vám přinese v letních dnech svěžest a ve večerní společnosti špetku tajemna. Z novějších pánských parfémů Lacoste boduje například Eau de Lacoste L.12.12 Blanc (2021), plný sebevědomí a dynamiky, stejně jako jeho dámský protějšek Rose.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest