Lacoste Pour Femme

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Lacoste Pour Femme

Lacoste Pour Femme je dámská řada s nádhernou a plnou ženskou vůní – energizující a povznášející zároveň.

Vůně Lacoste Pour Femme byla vytvořena pro ženu, která má v sobě ryzí přitažlivost a půvab; pro ženu, která má odvahu projevit své emoce a podělit se o své pocity. Žena Lacoste je půvabná, zářící a vstřícná, ale nesnaží se flirtovat a svádět za každou cenu. Díky tomu je pro většinu mužů velmi přitažlivá.

Tato výrazná, ostřejší a květinově svěží vůně voní po frézii, jasmínu, růži a dalších květinách. Energickou svěžest obstarává jamajský pepř. Dřevitý základ dodává této kompozici hloubku a smyslnost. Výsledná vůně parfému Lacoste Pour Femme budí dojem velmi intenzivní čistoty.

Pro potřeby moderní ženy se designéři Lacoste rozhodli esenci Pour Femme upravit. Tak vznikla Lacoste Pour Femme Legere. Nová vůně vyzařuje jasnými citrusovými tóny a lístky jasmínu, které přinášejí svěžest a vyjadřují jasný postoj současné ženy Lacoste. Jde o jednoduché moderní dílo, které evokuje ryzí přitažlivost.

Řadu doplňuje i tělová a sprchová kosmetika, díky které si můžete svou oblíbenou vůni užívat intenzivněji a déle.

Ať již si vyberete původní nebo novější variantu, vždy posílí váš půvab a smyslnost. Oslňte své okolí přitažlivostí a šarmem s vůní z řady Lacoste Pour Femme.

Vůně LACOSTE v průběhu roku mění svůj vzhled. Můžete tak od nás obdržet svou oblíbenou vůni v původním nebo již novém designu, skladem máme obě varianty (do vyprodání zásob). Vůně i její složení však zůstávají zcela stejné.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest