L'Oréal Paris Colorista

Získejte podklad pod make-up L'Oréal Paris Prime Lab 24H Matte Setter (10 ml) jako DÁREK k nákupu značky L'Oréal Paris nad 499 Kč.

Akce platí od 7. 5. do 20. 5. 2024 nebo do rozdání zásob. Dárek lze získat pouze nákupem v e-shopu www.parfemy-elnino.cz.


Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě L'Oréal Paris Colorista

Víte, že vlasovým mágem můžete být i vy sama? Přesvědčí vás o tom řada zářivých, intenzivních a dlouhotrvajících barev na vlasy L'Oréal Paris Colorista, určených k pohodlnému domácímu použití.

L'Oréal Paris Colorista: populární řada dechberoucích barev na vlasy

Mezi nejprodávanější varianty permanentní barvy na vlasy L'Oréal Paris Colorista patří Light Rosegold, Dark Purple, Rose Gold, Violet, ale i Silver Grey, Bright Red či Electric Mango. Přípravky z řady L'Oréal Paris Colorista vlasy zajímavě obarví (s důsledným zakrytím šedin), ale také vyživí díky přiloženému závěrečnému balzámu. Součástí balení jsou i rukavice, zabraňující nechtěnému zašpinění rukou. Postupujte dle návodu k použití a výsledek vás ohromí!

Péče jako od kadeřníka, ale levnější

Barva na vlasy profesionální kvality zajistí vašim vlasům péči jako od kadeřníka, ale levněji a v domácím zázemí. Získejte nádhernou barvu, působivý lesk a vitální vzhled na dlouhé týdny. V sortimentu barev na vlasy je nejžádanější právě francouzská značka L'Oréal Paris (a její model Colorista), případně značky Kallos Cosmetics, Wella, Garnier, Londa…

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest