Jil Sander

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Jil Sander

Německá značka Jil Sander, založená roku 1968, vytváří precizně vypracovanou módu, která svým nositelům propůjčuje nepřehlédnutelnou eleganci. Rovněž parfémy značky Jil Sander počítají se současným pracovním zatížením žen i mužů, takže jsou obvykle vytvořené k univerzálnímu využití během celého roku, od rána do večera. Individuálně vybraná vůně Jil Sander vám vždy dodá cenný pocit sebevědomí. Podlehněte některé z nich, ať už sportovní, či orientální, a okouzlujte své okolí!

Jil Sander: Moderní minimalistické vůně

Parfém od německé módní návrhářky Jil Sander (ročník 1943), která se proslavila minimalismem, je nesporně dobrou volbou. Získáte v něm stylový doplněk, jimiž jsou i její oděvy, brýle nebo kožené výrobky. První parfém od Jil Sander je Woman I (1979 dámský). Sun (1989 dámský) se díky jeho slunné energické kompozici prodává dosud a má řadu následovníků. Úspěšné jsou také vůně Jil (1997 dámská), Pure (2003 dámská, 2004 pánská), Sun Men (2002 pánská) nebo parfémy určené pro sportovce. Všechny potvrzují krédo Jil Sander, že krása se ukrývá v jednoduchosti – nejčistší formě luxusu. Značka vyrábí i doprovodnou kosmetiku, zejména sprchové gely a tělová mléka.

Další tipy na parfémy značky Jil Sander

Značku reprezentují také vůně Jil Sander Eve (2011) či Stylessence (2007) určené pro ženu, která si naplno vychutnává život, má přirozený šarm a v pravé chvíli dokáže projevit vášeň. Dalším tipem je celoroční dámská toaletní voda Jil Sander Softly (2017), která navazuje na elegantní vůni Simply (2014) a její pánskou verzi Strictly (2015). Je součástí pětistupňového pečujícího rituálu moderní ženy: nejdříve použijte koupelový olej, poté tělový peeling, sprchovou pěnu, tělové mléko a na závěr příjemnou vůni Softly, která korunuje váš půvab. S parfémem značky Jil Sander se budete celý den cítit svěží a důkladně, avšak nevtíravě provoněná. Potvrzuje to řada uživatelských recenzí, například: Jil Sander je pro mě sázka na jistotu. Začala jsem se Sun, přes Jil a skončila jsem u Eve, kterou absolutně miluju. Je vášnivá, čistá, voňavá.“

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest