Jil Sander Sun Men

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Jil Sander Sun Men

Vonný styl inspirovaný plážovou atmosférou boduje napříč kontinenty a ve všech ročních obdobích. S teplem, bezstarostnou dovolenou a ležérní elegancí se pojí také populární řada Jil Sander Sun Men. Pokud si ji vyberete pro zdůraznění své osobnosti, můžete se těšit na každodenní příliv energie a optimismu. Dle jedné z recenzí si tato vůně rozumí s citlivými, usměvavými, sympatickými muži. „Neznám ženu, které by se nelíbila,“ přidal důležitý postřeh jeden z uživatelů. A dámy pocit blaha, když partner Sun Men použije, dosvědčují. Jsou spokojené rovněž s cenou parfému, když se svou drahou polovičku rozhodnou obdarovat.

Jil Sander Sun Men: Vítejte ve sluncem zalitém dni!

S aromaticko-kořeněnou toaletní vodou Jil Sander Sun Men (2002) budete mít slunnou náladu i v pošmourném dni a kladné odezvy okolí na sebe nenechají čekat. Mix otevírá jiskřivý bergamot a rozmarýn. Špetku pikantnosti (a mužské škádlivosti) přináší srdce naplněné kardamomem a muškátovým oříškem. Základu vládne jemná nota cedrového dřeva a božské ambry. Můžete zaznamenat aroma mýdlové čistoty či opalovacího krému.

Bestseller značky, stejně jako řada Jil Sander Sun pro ženy

Módní značka Jil Sander, kterou založila úspěšná německá módní návrhářka, proslula minimalistickým pojetím svých produktů. Svěží, prosluněná, jedinečná pánská vonná řada Jil Sander Sun Men patří k jejím stěžejním dílům, stejně jako řada Jil Sander Sun pro ženy. Získáte v nich sexy vůně s dlouhou trvanlivostí na pokožce. Dnes již ikonickou toaletní vodu Sun Men výtečně doplňuje sprchový gel a deodorant se shodnou vonnou kompozicí. Sportovně založené muže osloví série Sun Men Sport. Oblibě se těší také pravidelné letní edice vůní a kosmetiky Sun Men nebo limitované edice jako toaletní voda Sun Men Lavender & Vetiver (2021). Značka v nich využívá osvědčené ingredience, jimž ale dává moderní náboj. Řada Jil Sander Sun je prostě sázkou na jistotu.

Doprava:
Platba:
Certifikace: