Jil Sander Sport For Women

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Jil Sander Sport For Women

Představujeme vám květinově-ovocný vonný sen – populární řadu Jil Sander Sport For Women (2005). Se základní toaletní vodou ladí jak složením, tak designem praktický sprchový gel, někdy na trhu spolu s ní v dárkové kazetě. Směs pečlivě vybraných ingrediencí Jil Sander Sport For Women provoní vaše tělo decentně a přitom trvanlivě. Ihned pocítíte svěžest a příliv nové energie!

Jil Sander Sport For Women: pro optimistické, sportovně založené uživatelky

Znamenitou vůni Jil Sander Sport For Women rozehrává grapefruit, broskev, jablko, cassis a sicilská mandarinka. Srdce je zasvěceno černému rybízu, pivoňce a růžové frézii. Sexy základu vládne zázvor, cedr, santal, tonka, vanilka a pižmo. Parfémářky Beatrice Piquet a Sophie Labbe dokázaly sestavit velmi ženskou, radostnou, odpočinkovou vonnou směs k celoročnímu, především ale letnímu nošení.

Dáte za pravdu Jil Sander, že krása se ukrývá v jednoduchosti?

Sport For Women patří vedle legendy Sun k nejprodávanějším parfémovým a kosmetickým řadám značky Jil Sander. Kdo za ní stojí? Německá návrhářka Jil Sander (ročník 1943), která se proslavila minimalismem a precizním vypracováním svých elegantních módních výtvorů. Všechny potvrzují její přesvědčení o tom, že krása se ukrývá v jednoduchosti – nejčistší formě luxusu. Značka boduje i díky doprovodné kosmetice, kterou zastupují zejména sprchové gely a tělová mléka. Společným působením vonného doplňku, mycí a tělové péče totiž vybrané vonné ingredience na vaší pokožce vyniknou na maximum. Neváhejte a vyzkoušejte vonnou řadu Jil Sander Sport For Women.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest