Jil Sander Softly

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Jil Sander Softly

Veškerou tvorbu slavné německé návrhářky Jil Sander charakterizuje vytříbený styl. Nejinak je tomu u populární dámské vonné řady Jil Sander Softly. Slabší verze vůně Jil Sander Softly (EdT a doprovodná kosmetika) je provedena v akvamarínové a bílé barvě, silnější verze (EdP a doprovodná kosmetika) pak ve fialové barvě.

Jil Sander Softly: vůně evokující měkkost, pohodlí i erotično

S celoroční toaletní vodou Jil Sander Softly (2017) se budete vždy cítit mimořádně svěže a výjimečně. Nejdříve pohladí kůži magnolií, zázvorem a bavlníkovými květy. Pak vaše srdce rozechvějí květy jasmínu, pomerančovníku a otočníku. Základové santalové dřevo, vanilka a pižmo jsou pravé ingredience pro vytvoření smyslného vonného podpisu.

Také dřevitě-květinově-pižmová parfémovaná voda Jil Sander Softly Serene (2020) je mocnou ženskou zbraní. Nejdříve se do okolí aplikace rozšíří sladká, narkotická vůně jedovatého durmanu. Postupně ucítíte muškátový oříšek, jasmín, pryskyřici benzoe, hebký kašmeran, cedrové a santalové dřevo. Pokud k sobě ráda stahujete pozornost, je parfémovaná voda Jil Sander Softly Serene skvělou volbou.

Zvolit decentnější, nebo provokativnější vůni Jil Sander Softly?

V rámci vonné řady Jil Sander Softly můžete získat toaletní vody, parfémované vody, parfémovaný tělový olej, parfémovaný krém na ruce, parfémovaný sprchový gel i koupelový olej. Parfémovaná voda (Eau de Parfum) zahrnuje 8–15 % parfémové kompozice v koncentrovaném lihu a je intenzivnější než toaletní voda (Eau de Toilette, 4–8 %). Při výběru a použití jednotlivých produktů se však stačí řídit vlastními pocity. Sama poznáte, která situace chce vůni Jil Sander Softly decentnější, a která provokativnější.

Doprava:
Platba:
Certifikace: