ESCADA Miami Blossom

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě ESCADA Miami Blossom

Vydejte se za vonného notování na Floridu, do karibského ráje, na úchvatné pláže Miami! S vůní ESCADA Miami Blossom se tam pomyslně ocitnete, i když budete prožívat léto v naší zemi. Usměvavá a vzrušivě navoněná žena totiž podnítí mužský zájem kdekoli…

ESCADA Miami Blossom: vůně svůdného plážového ovocného drinku

Vonnou kompozici ESCADA Miami Blossom otevírá ovocný výbuch: pomeranč, borůvka a vodní meloun. Vášnivost podporují i květiny v srdci. Vládne jim jasmín, květ tiaré a tuberóza, k nimž se přidává ananas. V základu ucítíte ušlechtilé tóny ambroxanu a santalového dřeva, prostoupené hravým, erotizujícím pižmem. Vůní ESCADA Miami Blossom můžete postříkat rovněž saka, šaty a ostatní vrstvy oblečení, ideálně z přírodních materiálů. Pak nemusíte během dne parfém aplikovat opakovaně, protože oblečení vůni pojme a bude ji šířit do okolí. Oděvy ale nevoňte denně, stačí až po vyprání.

Vyzkoušejte také dárkové kazety ESCADA Miami Blossom

Německá módní značka ESCADA přímo hýří barvami. Její slavnostní šaty či kabelky charakterizuje pestrobarevnost, neobvyklé vzory, výšivky, aplikace a další detaily, díky nimž mezi jinými módními artefakty doslova září. Její mladistvé optimistické vůně jsou oblíbené po celém světě a ESCADA Miami Blossom zvláště. Na trh přicházejí rovněž dárkové kazety s toaletní vodou ESCADA Miami Blossom a různými variacemi kosmetických taštiček. Stačí ji tedy jen sbalit a vypravit se na dobrodružnou cestu, za hřejivými slunečními paprsky, k osvěžující mořské vodě a na pláž olemovanou stylovými koktejlovými bary.

Doprava:
Platba:
Certifikace: