ESCADA Flor del Sol

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě ESCADA Flor del Sol

Luxusní německou značku ESCADA si oblíbila například španělská královna Sofie, princezna Diana, Kim Basinger či Eva Herzigová. V jejím sortimentu se vyjímá také květinově-ovocná, optimismem nabitá dámská vonná řada ESCADA Flor del Sol.

ESCADA Flor del Sol: radostná vůně vycházejícího slunce

Volnomyšlenkářská letní vonná kompozice obsahuje pomeranč, grenadinu, tequilu, květinu jiřinu a santalové dřevo. Horní vrstva toaletní vody ESCADA Flor del Sol zahrnuje složky, z nichž se skládá populární alkoholický koktejl tequila Sunrise, s tradicí z Arizony 30. let 20. století. Pomyslně se s ní ocitnete na skvělé exotické dovolené, v hotelovém přímořském baru, kde si můžete objednat tequilu Sunrise… Plný živých barev je i design toaletní vody ESCADA Flor del Sol.

Jedna z vyhledávaných letních edic značky ESCADA

Lze si objednat i dárkovou kazetu, v níž toaletní vodu ESCADA Flor del Sol doplňuje atraktivní kosmetická taštička. Z toho je patrné, že dnešní značka ESCADA propojuje oblasti dámského odívání, doplňků a vůní. První parfém uvedla roku 1990 a brzy se staly žádanými zejména její letní edice, obsahem i balením evokující sladké tropické koktejly. Třeba s létem 2019 se pojí zábavná vůně Miami Blossom, založená na ananasu, melounu a borůvce, a s létem 2020 zase parfém ESCADA Flor del Sol s vládnoucí grenadinou. Další letní sezóny vynesly na výsluní „třešňovou“ toaletní vodu ESCADA Cherry In Japan. Inspirujete se?

Doprava:
Platba:
Certifikace: