ESCADA Candy Love

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě ESCADA Candy Love

Pro podporu ženskosti a mladistvosti je ideální vonná řada ESCADA Candy Love. Pojďte si s ní osladit život! Základem je jarní a letní toaletní voda Candy Love, kterou vytvořili parfémáři Amandine Clerc-Marie a Nicolas Beaulieu.

ESCADA Candy Love: květinově-ovocně-gurmánské potěšení

Vonná kompozice ESCADA Candy Love dovedně propojuje sladké vonné tóny červeného jablka, romantické růže, do tuha našlehané šlehačky a čerstvě rozkrojeného vanilkového lusku. Růžový, srdíčkový design toaletní vody ESCADA Candy Love okamžitě upoutá každou dívku a ženu, která chce vyzařovat i přijímat lásku. Je stejný, ať už má toaletní voda 30, 50 či 100 ml.

Značka ESCADA láká i sety vůní s kosmetickými taštičkami

Německá značka ESCADA boduje zejména svými večerními šaty, pestrobarevnými kabelkami a parfémy. Móda ESCADA je nepřehlédnutelná díky svým působivým detailům. Převážně dámské parfémy značky ESCADA jsou lákavé stejně jako její oblečení. Dokážou upoutat svými vybranými květinovými či labužnickými vonnými akordy. Třeba jako EdT ESCADA Candy Love, v níž si užijete karamelizované jablko, růži stolistou a vanilkovou šlehačku. V limitované edici se objevil i set dvou 50ml toaletních vod ESCADA Candy Love. V jiném dárkovém setu doplňuje cestovní balení toaletní vody růžová kosmetická taštička. Neváhejte, produkty z řady ESCADA Candy Love jsou koncentrovanou ženskou radostí pro každý den. S nimi se i pod celodenně zataženou oblohou budete cítit optimisticky.

Doprava:
Platba:
Certifikace: