ESCADA

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce ESCADA

Svěží a nápaditá módní značka ESCADA se nejčastěji líbí mladým ženám, jimž vycházejí vstříc i pestrobarevné obaly vůní či tělových mlék. Exkluzivní německou značku celosvětově proslavily zejména slavnostní šaty, kabelky a parfémy. Módu ESCADA charakterizují neobvyklé barvy, vzory, výšivky, aplikace a další detaily, díky nimž je snadno rozpoznatelná a zapamatovatelná. Převážně dámské parfémy značky Escada jsou stejně jako její oděvy moderní a pečlivě propracované, s vybranými ovocnými, mořskými nebo květinovými tóny. Znamenité vůně ESCADA vynosíte na Miami Beach, v Chorvatsku i u Máchova jezera :-)

ESCADA: Mladistvé hravé vůně s pozitivním nábojem

ESCADA je mezinárodní luxusní módní značka, která vznikla v Německu roku 1978. Založili ji Margaretha a Wolfgang Ley. Inspirací pro název firmy se stalo jméno závodního koně soutěžícího v Irsku. V dobách největší slávy si značku ESCADA oblíbila například španělská královna Sofie, princezna Diana, Kim Basinger či Eva Herzigová. Současná značka ESCADA působí v oblasti dámského odívání, doplňků a vůní. První parfém Escada vstoupil na světové trhy roku 1990 a brzy se staly netrpělivě očekávanými především letní edice vůní této značky, obsahem i balením připomínající sladké tropické koktejly. Třeba s létem 2019 se pojí veselá, šťavnatá a velmi ženská vůně Miami Blossom, založená na ananasu, melounu a borůvce.

Představení dalších oblíbených parfémů ESCADA

Populární toaletní voda ESCADA Sorbetto Rosso (2018 dámská) ve vás vyvolá představu letní dovolené ve slunné Itálii a pohodových procházek po pláži. Parfémovaná voda ESCADA Joyful (2014 dámská) zachycuje pocit radostné euforie, kdy se všechny nápady realizují s neuvěřitelnou lehkostí. Žádaná je také optimistická vůně ESCADA Joyful Moments (2015 dámská), ESCADA Absolutely Me (2010 dámská) či parfémová řada Magnetism s kompozicemi pro ženy i muže. V sérii ESCADA Sport naleznete unisex parfémy. S koketní vůní značky ESCADA se ihned dostanete do dobrého rozpoložení. Koho by to nelákalo? Objednejte si některou z nich ještě dnes!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest