Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Bois d´Iris Parfémovaná voda pro ženy 75 ml

6x

Popis produktu

Bois d´Iris je luxusní dřevitá vůně z kolekce Collection Extraordinaire od značky Van Cleef & Arpels. Podmanivá vůně Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Bois d´Iris Vás uchvátí již od samotného začátku. Bohatá kompozice propojuje hřejivé tóny dřeva, které se mísí s pudrovým nádechem. To vše je obohaceno o sladkou vanilku a intenzivní vůni kadidla. Zahalte se do podmanivých tónů parfému Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Bois d´Iris a vychutnejte si dotek luxusu a krásy každý den.

Hodnocení 4.5
  • 100 %zákazníků doporučuje
  • 6hodnocení uživatelů

Recenze 6x


Nejprve jsem zacítila pro mě až nepříjemnou vůni, což se po pár minutách změnilo na opak a vůni jsem si naprosto zamilovala. Příjemná, hřejivá, Vaše druhá kůže.

Nádherná sytá, plná a okouzlující vůně. Přesně tak jsem si ji představovala po prozkoumání ingrediencí. Působí tajemným a uklidňujícím dojmem.

Verka

Ještě doplním k výdrži - za mně na výbornou, i po 7-mi hodinách (z toho 2 v tělocvičně) vůně na kůži stále nádherně voní. Je spíše intimnější a nejde tolik do prostoru, což je stejné u všech vůní z této kolekce.

Verka

Tato vůně je opravdu tajemná, neumím ji k ničemu přirovnat. Je krásná, svůdná a omamná s velmi podmanivými dřevitými tóny, jakoby mírně zahalená v nasládlém kouři s jemně prostupující květinovou vůní. Celkově bych ji popsala jako teplou, velmi svůdnou vůni, která vás zahalí, nositelná jak v létě tak v zimě. Další mistrovský kousek z dílny VCA!

Blanka P.

Oprava: čtyři hvězdičky. Dodávám, že kadidlo mi zůstalo skryto. Asi je jen ve stopovém množství a dodává vůni trochu hloubky. Tato elegantní kosatcovka mně velmi zaujala, do divadla a vůbec do míst, kde nechcete na sebe strhávat pozornost, se velmi hodí. Krásná netuctová vůně.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: