Nastavení filtrů

Van Cleef & Arpels

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Van Cleef & Arpels

Příběh francouzské značky Van Cleef & Arpels, která svět obohatila o krásné šperky, hodinky a omamné parfémy, se začal psát již v roce 1896. V této době byla značka založena Charlesem Arpelsem a jeho švagrem Alfredem Van Cleefem, po nichž také nese svůj název. Tito úspěšní podnikatelé otevřeli svůj první butik v Paříži v roce 1906 a proslavili se především nabídkou luxusních šperků s diamanty. Dnes je značka spojena také se slavnými osobnostmi v čele s Elizabeth Taylor, Brigitte Bardot nebo Julií Roberts.

Luxusní francouzské vůně Van Cleef & Arpels

První vůně Van Cleef & Arpels spatřila světlo světa v roce 1978, jednalo se o klasickou květinově-aldehydovou vůni a další vůně na sebe nenechaly dlouho čekat. Ihned si získaly obrovskou pozornost nejen díky samotným jedinečným vonným kompozicím, ale také luxusním designům flakonků.

Ozdobte se vůní Van Cleef & Arpels i vy

Zajímá vás, jak vůně světoznámé značky Van Cleef & Arpels voní? Nechte se unést vůní parfémované vody pro ženy Van Cleef & Arpels So First, jíž dominují něžné bílé květy a sladké aroma čerstvě rozkrojeného lusku vanilky. Značka Van Cleef & Arpels nabízí také celou řadu oblíbených unisexových vůní. Jednou z nich je i vůně parfémované vody Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Rose Rouge. Jedná se o orientálně-květinovou vůni z roku 2018 určenou pro sebevědomé muže i ženy.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest