Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Bois d´Iris Parfémované vody pro ženy

6x
Předpokládané doručení
v pátek - 02.10.
Předpokládané vyzvednutí
od čtvrtka - 01.10.

Popis produktu

Parfémovaná voda Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Bois d´Iris je skvěle namíchaný vonný doplněk pro opravdovou dámu, jíž se stane druhou kůží. Autorka Emilie Coppermann vybrala pro tento skvost nejcennější parfémové ingredience v čele s kosatcem, avizovaným už v názvu. Vychutnejte si s parfémovanou vodou Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Bois d´Iris každodenní dotek luxusu a krásy!

Čím nejvíce přitahuje parfém Extraordinaire Bois d´Iris?

  • silnou vůní vzácného kosatce, naplaveného dříví a vanilky,
  • průvodním aroma kadidla, sladkých pryskyřic a pravé ambry,
  • ušlechtilým dřevitým balzamickým vyzněním a nadčasovostí.

Zařazení vonného doplňku Van Cleef & Arpels Bois d´Iris

Dámská parfémovaná voda Bois d´Iris, dílo parfémářky Emilie Coppermann, náleží do kolekce Van Cleef & Arpels Extraordinaire (2009), která zahrnuje ještě pět dalších kompozic: Gardenia Petale (Nathalie Feisthauer), Orchidee Vanille (Randa Hammami), Lys Carmin (Nathalie Gracia-Cetto), Muguet Blanc (Antoine Maisondieu) a Cologne Noire (Mark Buxton). Podle uživatelek lze parfémovanou vodu Van Cleef & Arpels Bois d´Iris nosit celoročně, ale nejvíce prozáří podzimní dny. Do večerní společnosti si na pulzní body pokožky (zápěstí, krk, spánky, výstřih…) bez váhání naneste větší množství vonné směsi. S doplňkem tradiční šperkařské a parfémové značky Van Cleef & Arpels se stanete hvězdou každé společnosti.

Hodnocení 4.5

(hodnoceno 6x)

  • 100 %zákazníků doporučuje
  • 6xrecenze zákazníků

Recenze 6x


Nejprve jsem zacítila pro mě až nepříjemnou vůni, což se po pár minutách změnilo na opak a vůni jsem si naprosto zamilovala. Příjemná, hřejivá, Vaše druhá kůže.

Nádherná sytá, plná a okouzlující vůně. Přesně tak jsem si ji představovala po prozkoumání ingrediencí. Působí tajemným a uklidňujícím dojmem.

Verka

Ještě doplním k výdrži - za mně na výbornou, i po 7-mi hodinách (z toho 2 v tělocvičně) vůně na kůži stále nádherně voní. Je spíše intimnější a nejde tolik do prostoru, což je stejné u všech vůní z této kolekce.

Verka

Tato vůně je opravdu tajemná, neumím ji k ničemu přirovnat. Je krásná, svůdná a omamná s velmi podmanivými dřevitými tóny, jakoby mírně zahalená v nasládlém kouři s jemně prostupující květinovou vůní. Celkově bych ji popsala jako teplou, velmi svůdnou vůni, která vás zahalí, nositelná jak v létě tak v zimě. Další mistrovský kousek z dílny VCA!

Blanka P.

Oprava: čtyři hvězdičky. Dodávám, že kadidlo mi zůstalo skryto. Asi je jen ve stopovém množství a dodává vůni trochu hloubky. Tato elegantní kosatcovka mně velmi zaujala, do divadla a vůbec do míst, kde nechcete na sebe strhávat pozornost, se velmi hodí. Krásná netuctová vůně.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: