Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Bois d´Iris Parfémované vody pro ženy

5x
Hodnocení 4.4
  • 100 %zákazníků doporučuje
  • 5hodnocení uživatelů

Recenze 5x


Nádherná sytá, plná a okouzlující vůně. Přesně tak jsem si ji představovala po prozkoumání ingrediencí. Působí tajemným a uklidňujícím dojmem.

Verka

Ještě doplním k výdrži - za mně na výbornou, i po 7-mi hodinách (z toho 2 v tělocvičně) vůně na kůži stále nádherně voní. Je spíše intimnější a nejde tolik do prostoru, což je stejné u všech vůní z této kolekce.

Verka

Tato vůně je opravdu tajemná, neumím ji k ničemu přirovnat. Je krásná, svůdná a omamná s velmi podmanivými dřevitými tóny, jakoby mírně zahalená v nasládlém kouři s jemně prostupující květinovou vůní. Celkově bych ji popsala jako teplou, velmi svůdnou vůni, která vás zahalí, nositelná jak v létě tak v zimě. Další mistrovský kousek z dílny VCA!

Blanka P.

Oprava: čtyři hvězdičky. Dodávám, že kadidlo mi zůstalo skryto. Asi je jen ve stopovém množství a dodává vůni trochu hloubky. Tato elegantní kosatcovka mně velmi zaujala, do divadla a vůbec do míst, kde nechcete na sebe strhávat pozornost, se velmi hodí. Krásná netuctová vůně.

Blanka P.

Jistá podobnost s Infusion D' Iris Absolue od PRADY by se asi našla. V Bois d' Iris jsem v hlavě vůně nezaznamenala ten výrazný zelený ton jako má Absolue, ale podoba kosatce mi přijde značná. Obě vůně se rozvoní do mírně sladké dřevité vanilky, Bois d' Iris je hebčí kulatější jemná a dlouhodržící, Absolue je přece jen o něco svěžejší ( do zelena ) a ne tak hebká, spíše dřevitější, z mé kůže se docela rychle odporoučela ( cca 3h.). Hezký den.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: