Nino Cerruti Image

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Nino Cerruti Image

Máte-li ráda svěží, jiskřivé, ne zrovna sladké vůně, určitě vás osloví citrusově-aromatická vonná řada Nino Cerruti Image. Na trh vstoupila již roku 2000, ale stále se těší mimořádné přízni uživatelek z celého světa. Nechte se obklopit jejím podmanivým aromatickým obláčkem!

Nino Cerruti Image: jako pramenitá voda uprostřed jarního lesa

Dámská vonná kompozice Nino Cerruti Image je určena především k jarnímu a letnímu nošení. Důmyslně sestavené vonné akordy dokážou obyvatelku města hravě propojit s přírodou a odstranit každodenní únavu jako mávnutím proutku. Na co se konkrétně těšit? V úvodu ucítíte šťavnatý grapefruit, pikantní pepř a zelený akord, v srdci výbuch máty, v základu pryskyřičnou ambru, sexy kůži, břízu a virginské cedrové dřevo. Toaletní vodu Nino Cerruti Image vynosíte od rána do večera: hodí se do kanceláře, na lekci jógy, do kavárny, divadla a samozřejmě i na víkendy a dovolené. Vždy vám zajistí správnou image. K oblibě vonného díla určitě přispívá průzračný, stylově čistý, nadčasový flakon.

Zařazení vůně Nino Cerruti Image

Francouzsko-italská značka Nino Cerruti je všeobecně považovaná za symbol dobrého vkusu. Své příznivce těší už od roku 1881 a tento letopočet nesou i její parfémová díla, o nichž se říká, že mají duši. Dámské vůně Nino Cerruti Pour Femme (1987) či Cerruti 1881 Pour Femme (1995) jsou už dnes legendami a Nino Cerruti Image se k nim pomalu řadí také. Kromě parfémů připravuje značka Nino Cerruti svým fanouškům i oblečení, šperky a hodinky.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest