Nino Cerruti

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Nino Cerruti

Parfémy světově uznávané značky Nino Cerruti neobyčejně zdůrazní vaše charisma. Přitom si je můžete vzít kamkoli: do zaměstnání, na schůzku, večírek nebo se z nich těšit po sportovním výkonu či na dovolené. O žádané dámské vůni Cerruti 1881 Pour Femme říká odbornice Adéla Bártlová: „Připomíná mi teplé léto, kdy na loukách i zahrádkách kvetou květiny, suší se seno a bylinky, sluníčko vesele svítí… Člověk by mohl celý den jen sedět ve stínu a spokojeně se usmívat.“ Nejvíce žádanou pánskou vůni Cerruti 1881 Sport hodnotí jeden z uživatelů: „Doporučuji, od Cerruti nejlepší, se super výdrží. Opravdu, povedla se. Palec nahoru. Budete spokojení.“ Otestujte i vy krásu, originalitu a luxus vůní značky Nino Cerruti!

Nino Cerruti: Podmanivé parfémy s duší

Tradiční francouzsko-italská značka Nino Cerruti existuje už od roku 1881 a tento letopočet hrdě nesou i její parfémová díla, o nichž se říká, že mají duši. Zakladatelem firmy je Antonio Cerruti a pokračovatelem jeho syn Nino (ročník 1930), významný podnikatel, návrhář a stylista. Značka Nino Cerruti je považovaná za symbol dobrého vkusu. Výrazně na sebe upozornila v 50. letech 20. století elegantní kolekcí pánského oblečení Cerruti 1881. První butik Cerruti vznikl roku 1967 na náměstí Place de la Madeleine v Paříži, kde firma přesunula své sídlo, aby se přiblížila mezinárodní módě francouzské metropole. Její modely objevily i celebrity, například Michael Douglas, Jack Nicholson či Julia Roberts. Do portfolia značky Nino Cerruti náleží kromě oděvů a vůní i šperky a hodinky.

Tipy na parfémy značky Nino Cerruti

Nejprodávanější parfémy značky Nino Cerruti jsou už jmenované vůně Cerruti 1881 Pour Femme (1995) s atmosférou Toskánska a vodopád svěžesti – pánská kompozice Cerruti 1881 Sport (2016). Vyzkoušejte také velmi mužnou vůni Cerruti 1881 Signature (2017), kterou vytvořila parfémářka Nadege le Garlantezec. Když půjdete v čase zpět, naleznete oblíbené kompozice Cerruti Pour Homme (2007), CerrutiSi (2003), Cerruti 1881 Men (1990) a pak i první pánskou vůni Nino Cerruti (1979). Romanticky založené dámy jistě zaujme jemná pudrová a krémově nasládlá parfémovaná voda Nino Cerruti 1881 Edition Blanche (2015). A nejstarší dámská vůně značky? Nino Cerruti Pour Femme (1987).

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest