Nastavení filtrů

Nino Cerruti Cerruti 1881 Black

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Nino Cerruti Cerruti 1881 Black

Pro večerní události, jakými jsou večeře, filmová představení, rande, ale i dobrodružný noční život je znamenitá toaletní voda Nino Cerruti Cerruti 1881 Black. Mezi uživateli se těší nepřetržité oblibě už od svého vzniku v roce 2006. Její výdrž podpoříte aplikací na svou mužnou hruď. Staňte se neodolatelným svůdcem s pečlivě promyšlenou vůní Cerruti 1881 Black!

Nino Cerruti Cerruti 1881 Black: unikátní pánský mix s nádechem Orientu

Orientálně-dřevitou vonnou kompozici Nino Cerruti Cerruti 1881 Black otevírá příjemně nasládlá levandule, pikantní pepř a hořký pomeranč. Srdce je souhrou cedrového dřeva, muškátového oříšku a kmínu. Gurmánský základ přináší marcipán, s nímž se prolíná guajakové dřevo a oud neboli agarové dřevo, v minulosti vyhledávanější než zlato.

Legendární, všestranná módní značka Nino Cerruti

Francouzsko-italská značka Nino Cerruti na svých dílech hrdě uvádí letopočet svého vzniku 1881. Společnost považovaná za symbol dobrého vkusu se prosadila už v 50. letech 20. století elegantní kolekcí pánského oblečení Cerruti 1881. První butik Cerruti vznikl roku 1967 na náměstí Place de la Madeleine v Paříži, centru světové módy. Modely značky zaujaly i celebrity, například Michaela Douglase, Jacka Nicholsona a Julii Roberts. Nejprodávanější parfémy značky Nino Cerruti zastupuje vůně Cerruti 1881 Pour Femme (1995) s náladou Toskánska a velmi svěží pánský parfém Cerruti 1881 Sport (2016). Také pánská toaletní voda Nino Cerruti Cerruti 1881 Black (2006) je velmi žádaná. V nabídce značky Nino Cerruti jsou kromě módy a parfémů také šperky a hodinky. Pojďte se inspirovat…

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest