Nino Cerruti Cerruti 1881 Deodorant pro muže 150 ml

Skladem   |  (ID: 153422)
254
Doručíme
K osobnímu odběru

Popis produktu

Jako druhá kůže působí oblíbený pánský vonný doplněk Nino Cerruti Cerruti 1881, který vstoupil na trh v roce 1990, inspirován rozmanitostí Itálie a středomořských vůní. Od té doby se objevil i v dalších edicích, například v roce 2012 s akvarelovou ilustrací elegantního muže v obleku, čímž symbolizoval spojení pánské parfumerie a módy. Vyzkoušejte tuto dnes již klasiku a uvidíte, že se k ní budete rád vracet.

Nino Cerruti Cerruti 1881: žádané parfémy současného gentlemana

Aromaticko-fougerové toaletní vodě Nino Cerruti Cerruti 1881 Pour Homme vládne jalovec, cypřiš, ylang-ylang a borovice. Intenzivní je v něm rovněž přímořská levandule, bergamot, galbanum, bazalka a santal. Uživatelé uvádějí v recenzích až 12hodinovou trvanlivost jejích vonných složek na pokožce, což je u toaletní vody opravdu mimořádné. Doporučují ji pro muže od 35 let věku, který už o vonných doplňcích a jejich působení něco ví.

Tip na pánskou podpisovou vůni: Cerruti 1881 Signature

Eleganci a charisma dodá vašemu stylu rovněž parfémovaná voda Cerruti 1881 Signature z roku 2017. Její hlavu a srdce charakterizuje grapefruit, muškátový oříšek, pepř, kardamom, kůže a labdanum, které se zvolna promíchají se základovou ambrou, pačuli a vetiverem. S unikátními vůněmi Nino Cerruti Cerruti 1881 na sebe ve společnosti upozorníte decentně, ale jednoznačně. Neváhejte a vyberte si je jako tečky za vaším outfitem. Řada vůní a kosmetiky Nino Cerruti Cerruti 1881 je z produkce francouzsko-italské značky Nino Cerruti, existující už od roku 1881. Právě tento úctyhodný letopočet se vyjímá na obalech produktů společnosti.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest