JOOP! All about Eve

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě JOOP! All about Eve

Biblickou Evou a pověstným jablkem z ráje se inspiruje dámská vůně JOOP! All about Eve, pevně usazená na pultech parfumerií už od roku 1996. Tato hravá, zábavná květinově-ovocná parfémovaná voda, vyzdvihující všechny typické stránky ženy, jistě zaujme i vás. Vonný mix, jemuž vládne jablko, skořice a vanilka, evokuje jak vzpomínky na dětství a maminčinu kuchyni, tak atmosféru přepychu v orientálním paláci. Pikantní vonný doplněk je tak ideální pro roky, kdy dívka objevuje svou sexualitu a postupně se z ní stává žena… Lze ho nosit samozřejmě i v následujícím čase, záleží jen na vašich prioritách.

JOOP! All about Eve: pro pocit jako v ráji a celoroční smyslnost

V úvodu vonné kompozice JOOP! All about Eve ucítíte svěží jablečné a květinové akordy. V srdci se přidá hřejivá skořice a sytý jasmín, v základu zemitý vetiver a sladká vanilka. Stačí pár kapek tohoto mixu na pulzních bodech pokožky a vaše smyslnost se plně rozvine. Důmyslně sestavená vůně JOOP! All about Eve nenápadně, ale neomylně útočí přímo na mužské instinkty. Vynikne jak v letní, tak zimní sezóně. Zařadíte ji mezi své (mírumilovné) ženské zbraně?

Působivého vrstvení vůně docílíte s doprovodnou kosmetikou

V rámci dámské řady JOOP! All about Eve je k mání rovněž doprovodná kosmetika v podobě sprchového gelu a tělového mléka. S jejich pomocí svou kůži prosytíte výjimečným vanilkově-jablečným aromatem All about Eve od hlavy až k patám. Všechny kosmetické výrobky spojuje jásavý, temperamentní červený design. Neváhejte a ozdobte si jimi koupelnu. Chcete-li poznat další dobré „jablečné“ parfémy, zaměřte se na vůně Dolce&Gabbana Light Blue či DKNY Be Delicious – rovněž stálice v naší nabídce.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest