Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti
Řada

James Bond 007 Seven Intense

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě James Bond 007 Seven Intense

Pro silné mužské osobnosti, které se nebojí projevit, zvláště jedná-li se o správnou věc, vznikla roku 2015 vonná řada James Bond 007 Seven Intense. Svěží, pikantní parfémovaná voda James Bond 007 Seven Intense předstihuje současně uvedenou variantu Seven intenzitou a koncentrací vonných složek. K parfémované vodě náleží doprovodná kosmetika, například sprchový gel, který bývá spolu s ní obsahem dárkových kazet.

James Bond 007: pánská vonná řada ve stylu slavného agenta

Populární parfémovanou vodu James Bond 007 Seven Intense otevírají svěží extrakty z pomeranče, bergamotu a jablka. Ve střední vrstvě se vyjímá skořice, muškátový oříšek, pepř a šafrán. V základu vás ohromí ambra, vanilka, pižmo, karamel, kůže, mahagonové, cedrové a santalové dřevo. Smyslnými dozvuky kompozice James Bond 007 Seven Intense se můžete opájet řadu hodin po její aplikaci na prokrvená místa pokožky. Parfémy se jménem slavného agenta jsou na trhu od roku 2012, kdy se naplnilo 50 let od uvedení první bondovky na filmové plátno. Dnes už je jich celá série a právě James Bond 007 Seven Intense patří k nejžádanějším.

Pověstná vonná tečka pro atraktivního dobyvatele

Parfémová značka James Bond 007 je plná tajemství, svůdnosti, vášně a šarmu. S vůní James Bond 007 Seven Intense se jako mávnutím kouzelného proutku stanete neskonale atraktivním dobyvatelem každé ženy. A to stojí za úvahu, co říkáte? Přijměte nové výzvy s tímto vydařeným doplňkem!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest