HUGO BOSS Boss in Motion

Získejte dárek dle vlastního výběru k nákupu značky HUGO BOSS nad 1790 Kč. Vyberte si 1 ze 2 krásných dárků - dámskou nebo pánskou kosmetickou taštičku. Nepřehlédněte nový HUGO BOSS Boss Bottled Triumph Elixir.

Akce platí od 28.5. do 27. 6. 2024 nebo do rozdání dárků. Dárek lze získat pouze nákupem v e-shopu www.parfemy-elnino.cz. Možnost výběru dárku platí pouze do rozdání zásob.


Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě HUGO BOSS Boss in Motion

Pánskou řadu BOSS in Motion značky HUGO BOSS charakterizuje moderní a dynamická vůně určená pro silné a sebejisté muže. Muž BOSS in Motion vyzařuje sebevědomí, instinktivně dělá správné věci v pravou chvíli, posunuje hranice a vždy vítězí.

Vůni toaletní vody BOSS in Motion otevírají svěží tóny bergamotu a pomeranče, citrusové akordy doplňuje aroma bazalky a něžná vůně lístků fialky. Srdce vůně vnáší do toaletní vody nádech pikantnosti, která jí dodává mužnost a smyslnost. Vůně kardamomu se mísí s výjimečnými akordy muškátového oříšku, lahodné skořice a růžového pepře. Základní tóny, tvořené vetiverem, hřejivým santalovým dřevem a pižmem v závěru vdechnou vůni ještě více smyslnosti.

Posuňte i vy své hranice a staňte se vítězem s jedinečně mužnou vůní řady BOSS in Motion.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest